Староста-профгрупорг


Для керівництва роботою профспілкової групи обирається профспілковий груповий організатор (староста-профгрупорг). Звіт та вибори старости- профгрупорга проводяться на загальних зборах членів профспілки на рівні академічної групи.
Для допомоги старості-профгрупоргу група може обирати зі свого складу відкритим голосуванням заступників профгрупорга по різних напрямках діяльності, які ведуть свою роботу під керівництвом профгрупорга. Кількість профспілкових активістів групи, які обираються для допомоги профгрупоргу, визначається з огляду конкретних умов роботи профгрупи та їх практичної необхідності.

Староста-профгрупорг залучає до активної участі в учбовій, громадській діяльності членів профгрупи та проводить наступну роботу:


• роз'яснює студентам цілі та завдання профспілок, права, обов'язки та переваги членів профспілки, інформує про зміни, доповнення в законодавчо-нормативних документах стосовно студентських проблем ;

• слідкує за постановкою на профспілковий облік членів профспілки, збирає профспілкові внески по відомостях з членів профспілки, які не отримують стипендії або навчаються за контрактом, передає їх голові профбюро факультету;

• слідкує за нормами учбового навантаження;

• представляє інтереси групи на засіданнях стипендіальної комісії факультету, вносить пропозиції щодо отримання членами профспілки коштів з Фонду соціальної допомоги факультету та університету;

• веде облік матеріального становища членів профспілки групи у Таблиці № 1 ("Члени профспілки групи"), вносить пропозиції до профспілкового бюро студентів свого факультету щодо отримання малозабезпеченими членами профспілки матеріальної допомоги;

• на загальних зборах групи вирішує питання надання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок;

• проводить розподіл пільгових проїзних квитків до метрополітену;

• організує виховну, культурно-освітню та спортивну роботу серед членів профспілки групи.

Староста-профгрупорг проводить свою роботу під керівництвом Голови профспілкового бюро студентів факультету. Запитання та пропозиції, висунуті на загальних зборах, які не можуть бути вирішенні на місці, вносяться профгрупоргом до профбюро студентів свого факультету для прийняття по ним необхідних рішень.

Вибори старости-профгрупорга


1. Староста-профгрупорг обирається серед членів профспілки групи на профспілкових зборах групи відкритим голосуванням за наявності на засіданні не менше двох третин членів профспілки групи.

2. Профспілкові збори групи проводяться за необхідності, але не рідше одного разу на рік. Звітно-виборні профспілкові збори групи проводяться кожні 2-3 роки і готуються профгрупоргом у таких випадках:

• з ініціативи профспілкового бюро факультету / інституту;

• за вимогою членів профспілки групи;

• з ініціативи профгрупорга (при його бажанні полишити дану посаду тощо);

• через 2-3 роки з дати останніх виборів профгрупорга.

3.Староста-профгрупорг групи має завчасно повідомити про дату, місце і час проведення таких зборів усіх членів профспілки у групі та профбюро свого факультету (інституту).

4. На зборах серед членів профспілки обирається голова зборів, який веде збори, а також секретар зборів, який веде або заповнює протокол зборів.

5. Староста-профгрупорг звітує про свою роботу не менше, ніж один раз на рік, а на зборах по виборах профгрупорга - з моменту останнього звіту до дня проведення відповідних зборів групи.

6. За результатами зборів складається або заповнюється протокол, який подається до профбюро факультету / інституту.
Читать seo форум продвижение сайтов.
Новые шаблоны шаблоны dle бесплатно для dle.
Скачайте тут шаблоны dle бесплатно.
Японские красивые девушки в хорошем качестве.
Портал города Иркутск программы для ipad 2 рекомендуем посетить.
Календар
«    Январь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031