Права та обов'язки члена профспілки


Профспілка працівників освіти і науки України – всеукраїнська добровільна неприбуткова громадська організація, яка об’єднує на добровільних засадах без обмеження через походження, соціальний і майновий стан, громадянство, расову та національну належність, стать, мову, політичні погляди, релігійні переконання, рід і характер занять, місце проживання осіб, ...які навчаються у вищих ... закладах освіти (студентів, учнів, аспірантів, докторантів та ін.), незалежно від форм власності та видів господарювання ... та які визнають цей Статут.

Членом Профспілки може бути громадянин України, який визнає цей Статут, сплачує членські внески, працює або навчається в установах, організаціях, закладах освіти і науки незалежно від форм власності і видів господарювання або працював у них до виходу на пенсію і не є членом іншої профспілки.
Члени Профспілки за активну участь у діяльності Профспілки рішенням виборних органів Профспілки можуть бути нагороджені Профспілковими відзнаками, заохочуватись морально та матеріально.


Члени Профспілки мають право на:


1. Захист прав та інтересів: студент – член профспілки, не може бути відрахований з університету чи виселений з гуртожитку без погодження з Профкомом студентів.

2. Матеріальна допомога: студент – член профспілки, має право на отримання матеріальної допомоги (не частіше одного разу на рік) відповідно до переліку затверджених підстав її надання.

Розмір матеріальної допомоги від 300 грн. до 600 грн.


3. Пільговий проїзд: студент-член профспілки, має право замовляти пільгові проїзні квитки на всі види громадського транспорту м. Києва
.
Економія на місяць від 108 грн. до 370 грн.


4. Зимовий та літній відпочинок: студент – член профспілки, має право отримати знижку на відпочинок від 10% до 40%.

Економія: зимовий відпочинок: від 180 грн. до 800 грн.
літній відпочинок: від 250 грн. до 950 грн.


5. Пільги на квитки: студент – член профспілки, має право отримувати на пільгових умовах квитки на
футбольні матчі збірної України та ФК Динамо Київ, приватні вечірки НТУ, екскурсії, до кінотеатрів та театру ім. І.Франка і інше.

Економія: від 20 грн. до 150 грн.


6. Призначення іменних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та інших: студент – член профспілки, має право на отримання іменної стипендії за погодженням з Профкомом студентів.


7. Переведення з контракту на бюджет: студент – член профспілки, може бути переведений з контрактної форми навчання на бюджетну виконавши всі процедурні моменти та тільки за погодженням з Профкомом студентів.


8. Членство у студентських клубах: студент – член профспілки, може бути членом «Студентського кіберклубу», «Студентського інтелектуального клубу» та «Студентського туристичного клубу», а також користуватися їх привілеями та можливостями.


9. Участь у внутрівузівських заходах: студент – член профспілки, може приймати участь у всіх заходах, що проводиться в університеті і бути нагородженим цінним подарунками від Профкому студентів.


Економія студента – члена профспілки на рік:
від 858 грн. до 2870 грн.
Членський внесок студента - члена профспілки на рік
становить лише 84 грн.Члени Профспілки зобов’язані:


• визнавати і виконувати Статут Профспілки;

• регулярно сплачувати членські внески;

• особисто брати участь у діяльності однієї з первинних профспілкових організацій;

• виконувати рішення профспілкових органів;

• не допускати дій, що наносять збитки профспілковій організації, перешкоджають досягненню мети і виконанню завдань Профспілки, порушують єдність Профспілки, вносять розкол в її ряди;

• дотримуватись умов колективного договору (угоди).

Член профспілки за порушення вимог Статуту, в т.ч. несплату членських внесків без поважних причин протягом 3 місяців, може бути виключений з Профспілки.


Щомісячні членські внески для осіб, що навчаються, встановлюються в розмірі не менше 1% від стипендії за рішенням первинної профспілкової організації.
Члени профспілки – ... студенти, які не отримують стипендію ... сплачують внески в розмірі 1% мінімальної ..стипендії, мінімальної заробітної плати.

Кошти, що надходять від членських профвнесків та інших джерел, і кошти, які відраховуються профспілковим органам, витрачаються згідно з кошторисом, затвердженим зборами, конференцією або виборним профспілковим органом.
Читать seo форум продвижение сайтов.
Новые шаблоны шаблоны dle бесплатно для dle.
Скачайте тут шаблоны dle бесплатно.
Японские красивые девушки в хорошем качестве.
Портал города Иркутск программы для ipad 2 рекомендуем посетить.
Календар
«    Февраль 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728